Anno iOS Forum

***** PLEASE FOLLOW US TO OUR NEW, IMPROVED SITE AT ANNOIOS.COM *****


You are not connected. Please login or register

cost for producing goods

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 cost for producing goods on Thu Jan 08, 2015 10:10 am

here is an excel paper that I started calculating all the price to produce a good
This include the price to produce one good, and all the goods used to produce it
I counted that indigo costs 150 for the books as it can cost more or less I had to chose^^
https://onedrive.live.com/redir?resid=65C3698EA56F0E7D!200&authkey=!AMOAkbOT5iJ6IY0&ithint=file%2cxlsx

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum